8d8bbf91e0d2e6facc8440a219c85874cbfc5cad

podcast

17. Jak holistycznie dbać o skórę w zaburzeniach hormonalnych? | HZ x Ewelina Prusinowska

Dzisiaj rozmawiam z Eweliną Prusinowską, która jest kosmetologiem i prowadzi swój własny gabinet kosmetologiczny w Poznaniu. Swoją pracę opiera o oparte o wiedzę naukową rozwiązania i jak mówi, holistycznie podchodzi do każdej podopiecznej. Ja sama ufam jej wiedzy i w mediach społecznościowych śledzę już od pewnego czas 🙂 Z dzisiejszego odcinka dowiesz się:

* Kiedy jest dobry moment, żeby udać się do kosmetologa z zaburzeniami skórnymi? * Na ile pielęgnacja domowa jest w stanie nam pomóc? * W jaki sposób kosmetolog może pomóc w przypadku trądziku? * Ile czasu potrzeba żeby zredukować hirsutyzm i czy sama pielęgnacja może pomóc? * Dlaczego po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych często pogarsza się stan skóry i jak wspomóc ją przed ich ostawieniem? * Co można zrobić, jeżeli nie stać w danym momencie nas na konsultację u kosmetologa? * Jakie mity panują w kosmetologicznym świecie?

Ważne linki:
Instagram Eweliny: https://www.instagram.com/prusinowska.kosmetolog Instagram Holistycznie Zdrowi: https://www.instagram.com/holistyczniezdrowi Strona Eweliny: https://prusinowska-kosmetolog.pl Strona Holistycznie Zdrowi: https://holistyczniezdrowi.pl

Scroll to Top