ebook pcos od a do z: dieta, wiedza,suplementacja

moj sklep

E-book PCOS

Od A do Z

Uporządkuj i zdobądź wiedzę, która pomoże zmniejszyć objawy PCOS. Ten ebook pomoże Ci uregulować hormony, przywrócić regularną owulację, utrzymać motywację i znów dobrze czuć się w swoim ciele. Krok po kroku rozpracujesz swoją sytuację i wprowadzisz zmiany, które pomogą Ci cieszyć się codziennością bez niechcianych objawów PCOS i poczuć się pewnie w swoim ciele.

Sprawdź czy e-book

jest dla Ciebie!

Czy któreś z tych stwierdzeń Cię dotyczy?

 • Z PCOS walczysz już od dłuższego czasu. Wiesz, że dieta to ważny element, który powinnaś zmienić, ale gubisz się w natłoku informacji na jej temat. Na instagramie co chwilę wyskakują Ci posty z poradami na ten temat, ale chciałabyś odetchnąć od tego przeładowania informacjami, chcesz mieć całą wiedzę uporządkowaną w jednym miejscu.

 • Walczysz z trądzikiem i nadmiernym owłosieniem, które wracają jak bumerang i wpływają na Twoją samoocenę oraz poczucie własnej wartości. Zmieniłaś kosmetyki, zostawiłaś portfel u dermatologa, ale trądzik jak był, tak nadal jest.

 • Jesteś sfrustrowana, bo od miesięcy lub lat staracie się o dziecko, a test pokazuje ciągle jedną kreskę. Marzysz o swoim małym człowieku i trudno jest Ci patrzeć na inne kobiety, które cieszą się z macierzyństwa. 

 • Lekarz bez badań zlecił Ci antykoncepcję, mimo że nie jesteś do niej przekonana, lub w niedalekiej perspektywie planujesz ciążę. A może stosujesz ją, choć czujesz się po niej źle, masz niskie libido, chodzisz rozdrażniona i spuchnięta. 

 • Możliwe, że słyszałaś u lekarza takie zdania jak „oj, z PCOS to trudno będzie Pani zajść w ciążę, proszę się pospieszyć”, albo „zapiszę Pani tabletki antykoncepcyjne, to ureguluje cykl”, „do zobaczenia kiedy będzie Pani chciała zajść w ciążę” lub „proszę schudnąć, to rozwiąże problem”.

 • Zastanawiasz się, które suplementy są na prawdę skuteczne, a na które szkoda pieniędzy.

 • Masz często trudną do odparcia ochotę na słodycze, walczysz z napadami apetytu. Może chcesz schudnąć, podejmowałaś wiele prób, ale jak na razie zawsze wracałaś do punktu wyjścia.

 • Dokuczają Ci wahania nastroju, czasami myślisz, że nie możesz już zaufać samej sobie. Czasem masz wrażenie, że nie jesteś dawną sobą. NIe masz ochoty na spotkania, Twoje relacje pogarszają się. 

 • Słyszysz hasła takie jak „dieta o niskim indeksie glikemicznym” czy „inozytol”, ale nie wiesz jak to wprowadzić w praktyce, jakie dawki stosować, co pozwoli uzyskać najlepsze efekty.

 • Niektórzy podpowiadają Ci, że musisz wykluczyć węglowodany, gluten i laktozę oraz przejść na dietę ketogenną, ale nie do końca czujesz, by to było zgodne z Tobą.  Zastanawiasz się czy na prawdę musisz rezygnować ze wszystkiego co lubisz.

 • Wiesz, że musisz coś zmienić, ale trudno Ci zacząć. Boisz się, że będziesz musiała zrezygnować ze wszystkiego, co lubisz najbardziej i poświęcić to, co sprawia Ci przyjemność.

 • Czytałaś książki zagranicznych autorek, ale przepisy i wskazówki nie były dostosowane do polskich realiów.

 • Podejrzewasz u siebie PCOS i chcesz wiedzieć jak powinna wyglądać porządnie przeprowadzona diagnostyka zanim udasz się do specjalisty.

 • Jeżeli choć jedno z tych zdań pasuje to Ciebie, to eBook PCOS od A do Z jest prawdopobnie dla Ciebie. 

Czy też spotkałaś się choć z jednym z tych częstych mitów na temat PCOS?

 • Z PCOS nie da się zajść w ciążę naturalnie, lub zajście w ciążę jest niemożliwe
 • Antykoncepcja leczy PCOS
 • Powinnaś wykluczyć nabiał i laktozę, to rozwiąże problem
 • W PCOS musisz po prostu schudnąć, wtedy problem zniknie
 • Jeżeli nie planujesz ciąży w najbliższym czasie, nie ma potrzeby leczyć PCOS
 • Musisz zrezygnować z węglowodanów i cukru już na zawsze

To bardzo popularne stwierdzenia, choć zupełnie nieprawdziwe. W ebooku tłumaczę na podstawie badań naukowych i mojej praktyki, dlaczego tak nie jest.

e-book

Czy słyszałaś

o tym, że...

To tylko mała część zagadnień, które zostały poruszone w ebooku „PCOS od A do Z: wiedza, dieta, suplementacja”

Co znajdziesz w ebooku?

Diagnostyka krok po kroku

Najważniejsze badania, przygotowanie do ich wykonania,
kryteria diagnostyczne

Opis

Opis każdego etapu Twojego cyklu menstruacyjnego, abyś lepiej zrozumiała działanie Twojego organizmu i mechanizmy PCOS

Zasady diety w PCOS i ich praktyczne zastosowanie

Wprowadzenie merytoryczne do tematów komponowania posiłków diety z niskim indeksem i ładunkiem glikemicznym oraz przeciwzapalnej i zawierającej antyoksydanty. Dowiesz się jak prawidłowo obliczyć swoje zapotrzebowanie na kalorie i makroskładników, jak komponować posiłki przyjazne PCOS

Baza suplementów i ziół

Zbiór suplementów, których działanie jest udowodnione badaniami naukowymi, pomocny w ustaleniu Twojego własnego planu suplementacji Ciebie wraz z odpowiednio dawkami

Odpowiedzi na często
zadawane pytania

Bazując na doświadczeniu współpracy z moimi podopiecznymi, odpowiadam na często zadawane pytania. Rozwiejesz swoje wątpliwości i poczujesz, że wiesz, co robić.

Kompleksowe podejście

W jednym miejscu zebrane są wszystkie informacje na temat samego zespołu policystycznych jajników, diety i suplementacji, innych aspektów stylu życia takich jak rytm okołodobowy, sen, aktywność fizyczna w PCOS oraz podstawy psychologii motywacji.

Sprawdzone informacje

Wszystkie informacje w ebooku bazują na wiarygodnych źródłach naukowych i moim doświadczeniu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wiedza w ebooku pozbawiona jest mitów.

Część motywacyjna

Wiedza i ćwiczenia, które pozwolą Ci utrzymać motywację, realizować swoje cele i zmienić nastawienie do diety. Dieta przestanie być ograniczeniem.

dawka wiedzy

Lorem ipsum

dolor sin

Opinie o pierwszym

wydaniu ebooka

Blisko 700 egzemplarzy sprzedanych w pierwszej edycji ebooka!

e-book pcos

Co nowego znajdziesz

w drugim wydaniu?

Zosia_HZ 72px-03-15

Zapisz się na listę zainteresowanych

II edycją e-booka!

Scroll to Top